نشریه

تفاهم‌نامه همکاری مرکز بین‌المللی رشد قشم و دانشگاه پیام نور واحد بین‌الملل قشم

روز یکشنبه، مورخ بیست و نهم فروردین 1401  تفاهم‌‌نامه همکاری بین مرکز بین‌المللی رشد قشم و دانشگاه پیام‌نور واحد قشم به امضا رسید.

کمال بیرامیان، مدیریت مرکز بین‌المللی رشد قشم و مصطفی علی‌نقی‌زاده، ریاست دانشگاه پیام‌نور واحد   بین‌الملل قشم، پیرامون همکاری‌های مشترک در حوزه ترویج و حمایت از کارآفرینی، ایده‌های برتر، و فعالیت‌های دانش‌بنیان و فناوری دانش‌جویان و فارغ‌التحصیلان  با یکدیگر به گفتگو پرداختند و در این راستا تفاهم‌نامه‌ای را به امضا رساندند.

دو طرف در این نشست با تکیه بر منویات مقام معظم رهبری و تأکیدات رئیس‌جمهور محترم بر لزوم پیوند همکاری بین مرکز بین‌المللی رشد قشم و دانشگاه پیام‌نور تأکید ورزیدند. مصطفی علی‌نقی‌زاده، ریاست دانشگاه پیام‌نور ضمن اشاره به شعار سال «تولید، دانش‌بنیان، اشتغال‌آفرین» بیان داشتند که فارغ‌التحصیلان دانشگاه پیام‌نور در زمینه کارآفرینی و ایجاد کسب‌وکارهای دانش‌بنیان براساس ظرفیت‌های بومی و منطقه‌ای پیشرو بوده‌اند.

کمال بیرامیان، مدیر مرکز بین‌المللی قشم نیز ضمن تأکید بر لزوم سرلوحه قراردادن فرمایشات مقام معظم رهبری و شعار سال، اظهار داشت این مرکز همواره در معرفی و حمایت از ایده‌های نو، خلاقانه و دانش‌بنیان دانشجویان، فارغ‌التحصیلان و صاحبان ایده، معرفی دستاوردهای دانشجویی و بومی و محلی، ایجاد زمینه مناسب و بسترسازی برای حمایت از نوآوری و خلاقیت، اشتغال‌آفرینی، کمک به خودکفایی صاحبان ایده‌های نو کوشا بوده و بر حمایت تخصصی و علمی جامعه دانشگاه از شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور مستقر در مرکز و تبادل دانش و نیروی متخصص تأکید ورزیدند.

این نشست به میزبانی مرکز بین‌المللی رشد قشم و با حضور دکتر مصطفی علی‌نقی‌زاده، و برخی از اساتید دانشگاه پیام‌نور واحد قشم برگزار شد.

مطالب مرتبط