واحدهای مستقر

آرمان حامی اقتصاد قشم

شرکت آرمان حامی فعالیت رسمی خود را در سال 94 با تکیه بر سوابق فرهنگی، تبلیغاتی و با ارائه خدمات مشاوره مدیریت و جذب سرمایه گذاری  در حوزه تجاری سازی آغاز نموده است. این شرکت در کنار شناخت و ایجاد ارتباط موثر با تجار، بـازرگانان، صاحبین مشاغل، به ویژه برندهای بین المللی در پیشبرد اهداف متعالی پروژه های محوله بسیار موثر بوده است.


شرکت آرمـان حامی با بهره گیری از تیم مجرب و کـارآزموده خود در زمینه‌های فرهنگی، تبلیغاتی، برندسازی، سرمایه‌گذاری و تجاری‌سازی مشغول به فعالیت است. آرمان حامی با سابقه اجرایی در پروژه‌های مختلف فرودگاهی موفق به اخـذ مجوز فعالیت از وزارت فرهنگ و ارشـاد اسلامی در زمینه فرهنگی و تبلیغات محیطی فرودگاهی شده است. این شرکت فعالیت در فرودگاه‌های بین‌المللی مهرآباد، کیش، بندرعباس، عسلویه را در رزومه خود دارد. همچنین تجاری‌سازی و تبلیغات در تلویزیون‌های شناورهای مسافری فعال در مسیر قشم-بندرعباس-هرمز و کیش، بازاریابی، فروش و برندسازی وال‌پست اختراع شده به نام نوین‌وال‌پست، بازاریابی کالاهای تجار بین‌المللی طرف قرارداد با سازمان منطقه آزاد قشم و دیگر پروژه‌های مشابه در مناطق آزاد تجاری از دیگر سوابق اجرایی موفق آرمان حامی در زمینه تبلیغات محیطی است. آرمان حامی با حضور و مشارکت متخصصین زبده در مجامع اقتصادی و تشکل‌های صنفی موفق به دریافت گواهینامه رضایت‌مندی مشتری شده است.

 همچنین موفق به اخذ کارگزاری برگزاری جشنواره ملی ایران جوان، اخذ نمایندگی فروش کمپانی رایاسیستم، نمایندگی انحصاری محصولات  کشور کره جنوبی و SAM4 ، نمایندگی کمپانی بین‌الملی الفاخر و نماینده فروش و بازاریابی شرکت آرام‌شناور کیان قشم، در ساخت شناورهای گردشگری در زمینه سرمایه‌گذاری شده است.

 

شماره همراه: 09355500010

شماره دفتر: 07635240008

فکس: 07635240007

درگاه الکترونیکی:

www.armunhami.com

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

آرمان حامی اقتصاد قشم

موسس

آرمان حامی اقتصاد قشم