واحدهای مستقر

سام پتروصنعت قشم

«شرکت سام پترو صنعت قشم » در قالب شرکت سهامی خاص، به منظور تعمیرات اساسی و تولید قطعات ویژه اعم از تجهیزات صنایع نفت و گاز و پتروشیمی با تمرکز بر به‌کارگیری توان فنی و مهندسی پیشرفته  فعالیت صنعتی خود را از سال 1394 آغاز کرده است و در مسیر پیش رو به کارگیری دانش روز را ضرورتی پرثمر می‌داند.

شرکت سام پتروصنعت در زمینه خدمات ولوهای صنعتی فشار بالای کنترلی، دستی و اطمینان، طراحی و ساخت انواع قطعات مربوط به صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، و نیروگاهی، خدمات ابزار دقیق، طراحی و ساخت تست بنچ فعالیت دارد.

سام پتروصنعت با داشتن دانش تخصصی و نفرات با تجربه و امکانات کافی توانسته است بسیاری از قطعات مورد نیاز در صنایع سنگین را بومی سازی کند. این شرکت با برخورداری از مجوز فعالیت در زمینه ساخت و تولید و تعمیرات انواع شیرآلات صنعتی از اداره صنعت و معدن و تجارت سازمان منطقه آزاد قشم، محور تلاش بی‌وقفۀ کارکنان خود را بر آموزش دانش روز و ارائه خدمات فنی و بی نیازی از  شرکت های بین المللی گذاشته است. سام پترو صنعت در زمینه طراحی، ساخت و تولید قطعات و تعمیرات اساسی شیرآلات صنعت نفت و گاز در استان هرمزگان و جنوب کشور فعالیت دارد.

سام پتروصنعت قشم

موسس

رضا شادمان