نشریه

در بازدید از پژوهشگاه صنعت نفت مطرح شد/ ایجاد دفتر نوآوری نفت در مرکز رشد قشم

به گزارش شرکت راه‌اندازی و بهره‌برداری صنایع نفت (اویکو)، بازدید از توانمندی‌های پژوهشگاه صنعت نفت در راستای تفاهم‌نامه سه جانبه شرکت اویکو، پژوهشگاه صنعت نفت و مرکز بین‌المللی رشد قشم صورت گرفت.

در این برنامه از پردیس پایین‌دستی پژوهشگاه صنعت نفت از جمله مرکز توسعه فناوری‌های نانو و کربن، پژوهشکده فناوری کاتالیست، پژوهشکده توسعه فناوری‌های پالایش و فرآورش نفت، طرح تصفیه میعانات گازی DMC و همچنین پردیس پژوهش و توسعه انرژی و محیط زیست، توسعه و فناوری انرژی، محیط زیست و بیوتکنولوژی و مرکز پژوهشی تجزیه و ارزیابی مواد بازدید به‌عمل آمد.

در این بازدید نمایندگانی از مدیریت فنی و مهندسی، مدیریت منطقه 3، دفتر  جزیره قشم و مدیریت توسعه کسب‌وکار شرکت OICO حضور داشتند. همچنین فرزاد خلفی (مدیر مرکز بین‌المللی رشد قشم)، کمال بیرامیان (مدیر نفت و انرژی سازمان منطقه آزاد قشم)، منصور بزمی (معاونت بین‌الملل و فناوری)، احمد موسائی (رئیس تحقیقات بازار پژوهشگاه صنعت نفت) حضور داشتند.

شایان ذکر است تفاهم‌نامه همکاری سه جانبه بین شرکت راه‌اندازی و بهره‌برداری صنایع نفت (OICO)، پژوهشگاه صنعت نفت و مرکز بین‌المللی رشد قشم در دومین نمایشگاه و همایشمعرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری و توسعه حوزه نفت، گاز و پتروشیمی و انرژی‌های تجدیدپذیر در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور در بهمن ماه 1401 در قشم به امضا رسید.

مطالب مرتبط