واحدهای مستقر

تصویر نام نمای کلی
سام پتروصنعت قشم

سام پتروصنعت قشم

«شرکت سام پترو صنعت قشم » در قالب شرکت سهامی خاص، به منظور تعمیرات اساسی و تولید قطعات ویژه اعم از تجهیزات صنایع نفت و گاز و پتروشیمی با تمرکز بر به‌کارگیری توان فنی و مهندسی پیشرفته  فعالیت صنعتی خود را از سال 1394 آغاز کرده است و در مسیر پیش رو به کارگیری دانش روز را ضرورتی پرثمر می‌داند.


موسس
رضا شادمان
پویا احراز صنعت نوین قشم

پویا احراز صنعت نوین قشم

 شرکت پویا احراز صنعت نوین قشم با حدود 25 سال تجربه و تلاش در واردات، نصب، راه اندازی، آموزش و خدمات پس از فروش کلیه تجهیزات آزمایشگاهی، تحقیقاتی، پزشکی و به خصوص تجهیزات تخصصی پاتولوژی درکلیه استان های کشور فعال است.


موسس
حمید رمضانی
پژوهشسرای دانش آموزی جوان قشم

پژوهشسرای دانش آموزی جوان قشم

پژوهش سرای دانش آموزی جوان، مرکزی علمی - پژوهشی هستند که زیر نظر آموزش و پرورش و به منظور شناسایی و فراهم آوردن زمینه رشد و هدایت استعدادها و پرورش خلاقیت های فردی و گروهی دانش آموزان و گسترش فرهنگ مطالعه، تحقیق و پژوهش در بین آنان، درسال 1395 تاسیس شده است. ودرحال حاضر باحمایت های همه جانبه مدیریت محترم مرکزبین المللی رشد قشم درمحل مرکز رشد قشم در حال فعالیت می باشد


موسس
پژوهش سرای دانش آموزی جوان قشم
آرمان حامی اقتصاد قشم

آرمان حامی اقتصاد قشم

شرکت آرمان حامی فعالیت رسمی خود را در سال 94 با تکیه بر سوابق فرهنگی، تبلیغاتی و با ارائه خدمات مشاوره مدیریت و جذب سرمایه گذاری  در حوزه تجاری سازی آغاز نموده است. این شرکت در کنار شناخت و ایجاد ارتباط موثر با تجار، بـازرگانان، صاحبین مشاغل، به ویژه برندهای بین المللی در پیشبرد اهداف متعالی پروژه های محوله بسیار موثر بوده است.


موسس
آرمان حامی اقتصاد قشم
کارت اعتباری ایرانیان

کارت اعتباری ایرانیان

کارت اعتباری ایرانیان به عنوان یک پرداخت یار پیشگام در ارائه خدمات نوین پرداخت، دارای مجوز پرداخت یاری از شرکت شاپرک و مورد تایید بانک مرکزی، دارای سوئیچ اختصاصی پرداخت براساس استاندارد ISO8583 میباشد. این سوئیچ با قابلیت اتصال مستقیم به نظام بانکی کشور اعم از کربکینگ بانک ها و شرکت های PSP می باشد.


موسس
شرکت تجارت الکترونیک کارا مهر قشم
موسسه حفاظت از محیط زیست دریاگستر نمونه قشم

موسسه حفاظت از محیط زیست دریاگستر نمونه قشم

موسسه حفاظت از محیط زیست قشم یک نهاد غیردولتی و غیرانتفاعی با هدف حفاظت از تنوع زیستی خلیج فارس از طریق پژوهش، توسعه راه کارهای علمی، آموزش و اطلاع رسانی و مشارکت مستقیم در اقدامات حفاظتی می باشد. 


موسس
محسن رضائی عطاقلی پور
توسعه ارتباطات و فناوری بنافاقشم

توسعه ارتباطات و فناوری بنافاقشم

شرکت توسعه ارتباطات و فناوری بنافاقشم یکی از شرکت‌های پیشرو در عرصه فناوری در کشور ایران است. این شرکت در سال 1387 در منطقه آزاد قشم با هدف فعاليت در پروژه‌هاي اجرايي در زمینه ICT (فناوری اطلاعات و ارتباطات)، ITS (سیستم‌های هوشمند حمل‌ونقل) و BMS (سیستم‌های مدیریت هوشمند ساختمان) به ثبت رسید و از همان زمان به ارائه راهکارهای بهینه در حوزه یکپارچه‌سازی مدیریت هوشمند ترافیک به ویژه ترافیک تونل در برخی از پروژه‌های عظیم شهری و برون شهری پرداخت.


موسس
حسین تشکری
مدرسه غواصی آبکاوان قشم

مدرسه غواصی آبکاوان قشم

مدرسه غواصی آبکاوان قشم در حوزه آموزش مهارتهای غواصی و انجام پروژههای صنعتی و تحقیقاتی فعالیت دارد. آبکاوان فعالیت خود را از سال ۱۳۹۰ شروع کرده و تا کنون بیش از ۷۰۰ هنرجو در زمینه آموزش غواصی پرورش داده است. همچنین این شرکت در انجام پروژه‌های تحقیقاتی از جمله باستان شناسی زیر آب، زیست شناسی دریا و بازرسی فنی زیر آب فعالیت دارد..


موسس
بهادر شکرچی زاده